Kepka Transport

Ładunki ciężaroweŁadunki drobnicoweŁadunki specjalistyczneZlecenia spedycyjneZlecenia logistyczne

Wieloletnie doświadczenie w transporcie oraz współpraca ze stałymi Partnerami gwarantuje najwyższy standard jakości świadczonych przez nas usług.

Profesjonalna obsługa
na każdym etapie

Wieloletnie doświadczenie w transporcie oraz współpraca ze stałymi Partnerami gwarantuje najwyższy standard jakości świadczonych przez nas usług.
Zapewniamy profesjonalne wsparcie przy organizacji przewozu wszelkiego rodzaju ładunków na trasach krajowych, poprzez zlecenia transportowe, spedycyjne i logistyczne. Usługi transportowe obejmują przewóz ładunków z zachowaniem wszelkich warunków uwzględniających ich podatność transportową oraz wiąże się to z wyborem odpowiedniego środka transportu.

  • Terminowość dostaw

  • Krótkie terminy

  • Korzystne ceny

Logistyka
& Spedycja

Nasza flota samochodowa pozwala realizować zlecenia dostosowane do ładunków. Dostosowujemy się do wytycznych Klientów, ale też proponujemy doradztwo w kwestii doboru pojazdu oraz opracowaniu optymalnej trasy. Nad transportem towarów czuwa sztab specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Nasz zespół to nie tylko kierowcy, ale też logistycy i spedytorzy, którzy zrealizowali już dziesiątki zleceń transportowych na terenie Polski.
Dokładamy wszelkich starań, by ładunki naszych klientów docierały na miejsce w stanie nienaruszonym i terminowym tak szybko, jak to tylko możliwe.
  • Umowy spedycyjne

  • Umowy logistyczne

  • Umowy dla firm

Formularz rezerwacji

Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest zwrotne potwierdzenie
drogą elektroniczną terminu oraz warunków transportu.

Rodzaj ładunku: *

Wysyłając rezerwacje za pomocą formularza rejestracyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych dla Firmy Kepka Logistic. Tym samym akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin strony.

Dziękujemy ! Twoja rezerwacja została zgłoszona, odpowiemy na nią w ciągu 24h.
UPS! Coś poszło nie tak spróbuj ponownie

Masz jeszcze pytania…?
A może chcesz umówić się na spotkanie.

Jeżeli nadal macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu

Zarezerwuj rozmowę