Kepka Serwis IVECO

Kompleksowy SerwisPrzeglądyNaprawy serwisoweSerwis powypadkowy

Nasza wieloletnia obecność w branży motoryzacyjnej stanowi gwarancję jakości usług świadczonych przez Iveco Kepka Oficjalnego serwisu Iveco.

Serwis
i części zamienne

IVECO jest zaangażowane w ochronę wartości, osiągów i wydajności Twojego pojazdu w czasie użytkowania. Wybierając serwis IVECO, wybierasz najwyższą jakość. Nikt poza oficjalnym serwisem IVECO nie może bardziej zagwarantować oryginalnych części, rozwiązań i usług dostosowanych do Twojego pojazdu.

  • Przeglądy okresowe

  • Naprawy powypadkowe

  • Diagnostyka pojazdów

  • Holowanie pojazdów

Certyfikowana
niezawodność

Najbardziej wymagające testy jakości pod względem zgodności, wytrzymałości, bezpieczeństwa i trwałości zapewniają tylko oryginalne części IVECO. Zostały zaprojektowane z myślą o Twoim pojeździe i są poddawane najbardziej rygorystycznym testom jakości pod względem zgodności, wytrzymałości, bezpieczeństwa i trwałości. Są trwalsze i działają lepiej pomimo upływu czasu.​

  • Oryginalne części

  • Szybki serwis

  • Gwarancja usługi

  • Certyfikaty oryginalności

Formularz rezerwacji

Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest zwrotne potwierdzenie
drogą elektroniczną terminu wizyty w serwisie.

Wysyłając rezerwacje za pomocą formularza rejestracyjnego wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowych dla Firmy Kępka Logistic. Tym samym akceptujesz politykę prywatności oraz regulamin strony.

Dziękujemy ! Twoja rezerwacja została zgłoszona, odpowiemy na nią w ciągu 24h.
UPS! Coś poszło nie tak spróbuj ponownie

Opinie naszych klientów

Opinie naszych klientów są dla nas najważniejsze, stale dążymy do doskonałości.

“Super”

Bardzo dobry kontakt i opieka nad klientem. Produktu akurat nie było na stanie, ale o wszystkim poinformowali i pilotowali zamówienie do końca. Polecam!

Andrzej W

“Polecamy”

Super zakład  , pomógł mi w przypadku awarii samochodu w długiej trasie. W 1 dzień naprawili auto i ruszyłem dalej. Szybko, fachowo.

Maciej Mitulski

“Eksperci”

Pierwszy raz miałem okazję korzystać z usług tego serwisu podczas wymiany oleju i wszystkich filtrów w moim Iveco i jestem bardzo zadowolony! Polecam!

Eugeniusz W

Masz jeszcze pytania…?
A może chcesz umówić się na spotkanie.

Jeżeli nadal macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu

Zarezerwuj rozmowę